shadow
KURUMSAL

KURUMSAL


Hakkımızda

PLANTPARK, 20 yıllık Dış Mekan Süs Bitkileri tecrübesi, pazar hakimiyeti, sektöre güven veren duruşu, yüksek kalite standardıyla ‘YENİ ve FARKLI’ üreticiliğin merkezi konumundadır.

PLANTPARK, Sakarya ilinde bulunan  üretim sahalarında, toplam 20 hektar alanda 50 e yakın türle yüksek kuturlu geniş yapraklı ağaç üretimi; 2000m2 si kapalı olmak üzere, 25 dönüm showroom alanda ağaç, ağaççık, çalı ve sarılıcı tırmanıcı bitki yetiştiriciliği yapmaktadır. Üretim sahalarında modern teknolojiden eşzamanlı olarak yararlanan şirketimiz, kaliteli ürün yetiştiriciliği ilke ve prensiplerini, üretimin her aşamasında kullanmaktadır.

PLANTPARK, saksılı fidanlığında ithal türlere de yer vermektedir.

PLANTPARK,  yüksek güncel stokları,  taleplere hızlı cevap verebilme kabiliyeti, yüksek kalite anlayışı, hızlı ve sağlıklı teslimat yeteneğiyle, güven ve saygı odaklı bir çözüm ortağınızdır.

PLANTPARK, uzman üretim kadrosu, etkili pazarlama ve satış ağı ile yurtiçi ve yurtdışı  peyzaj sektörüne hizmet vermektedir.

En kıymetli varlığımız, müşterilerimizle kurduğumuz kıymetli ilişkilerimizdir.


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.